Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


75-річчя Карпатської України-13
Верецький перевал 2014...
75-річчя Карпатської У...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Головна ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ Звернення і послання Різдвяне привітання Протоархимандрита Василіянського Чину Святого Йосафата
Різдвяне привітання Протоархимандрита Василіянського Чину Святого Йосафата PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 грудня 2012, 18:23

«О, безодне доброти і любові Бога до людини! Але ми, не зважаючи на цю безмежну любов, відхиляємось від Його служби. Чому Бог є між людьми? Запитують люди, замість прославляти його доброту.

Людино, що зробити з тобою? Коли Бог знаходиться на висотах, ти Його не шукаєш; коли сходить до тебе і говорить з тобою у тілі, ти Його не сприймаєш, але шукаєш за причиною, чому ти стала з Ним спорідненою. Знай, що з тієї причини Бог прийшов у тілі, бо було необхідно, щоб те тіло, яке було предметом прокляття, було освячене; щоб оте слабке тіло було зміцнене, щоб оте тіло, чуже Богові, стало з Ним споріднене, щоб оте тіло, яке було вигнане з раю, могло стати піднестись до неба. А яке це місце, де виготовлявся план спасіння? – Це було Тіло Пресвятої Діви Марії» (з проповіді Святого Василія Великого про народження Христа, 2-3).


Христос Рождається!

Високопреподобні Отці Протоігумени, Ігумени, Настоятелі, Отці і Брати по Чину,

Різдво – це празник людства, людства, яке мандрує, яке сподівається, благає, яке сприймає світло, надію.

Різдво – це історія Бога, Який вирішив іти поруч свого люду, Який став людиною. Бог увійшов у нашу історію, щоб залишитись назавжди, бути приятелем у нашій мандрівці, паломником разом з нами у дорозі нашого життя, як під час світлого дня, так і серед темної ночі.

Син Божий приходить до нас як слабка людина, яка потребує бути прийнята, люблена, але єдині, які його прийняли, це були пастирі.

„Не бійтеся, ось я заповідаю вам одну радісну новину, яка буде новиною цілого народу: сьогодні народився в місті Давида Спаситель, який є Христос Господь”. „Не бійтеся”, це були перші слова Ангела. Скільки ж то побоювань! Скільки страхів і для нас у труднощах щоденного життя і непевного майбутнього. Страх, який інколи здається давить світ. Оце Дитя є небом, яке споріднюється з землею; вічністю, яка стає нашою історією і нас людей убожествлює; це Бог, який стає людиною, щоб як батько, взяти її за руку і знову привести до первісного стану – справжньої дитини Божої.

Бажаю всім Веселих Свят Різдва Христового, у свідомості, що “з нами Бог”, Який бажає пройти разом шлях нашого життя.


о. Ґенезій Віомар, ЧСВВ

Протоархимандрит

2012-2013 Р. Б.

 

 
@Mail.ru