Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


Різдвяні шопки у Монастирях Провінції Св. Миколая ЧСВВ
Різдвяні вертепи 2014 ...
Різдвяні шопки у Монас...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Реколекції PDF Друк e-mail

 

„Найважливішою справою – за словами св. Василія Великого − про яку християни повинні найбільше дбати, є те, щоб скинути з себе ті природні схильності до злого, що заплямовують душу” (5-та А. Б.).

Для цього існують т.зв. духовні вправи чи реколекції, першим завданням яких є привести людину до усвідомлення своєї недосконалості та опанування тими чи іншими пристрастями, які поневолюють і гублять.

Адже найпершою проблемою є людська засліпленість. Сам Ісус Христос звернув увагу на цю проблему: „Маючи очі − не бачите. Маючи вуха – не чуєте” (Мр. 8, 18). Це призводить до того, що християни уподібнюються до юдеїв, які не увірували в Христа, хоч він учинив у них на очах численні чуда.

Саме тому, Ченці василіяни у своїй діяльності, присвячують себе, за прикладом Спасителя, проповідуванню Царства Божого. Якраз в світлі цього Царства, яке приніс Христос, ми можемо зауважити, наскільки є гідними до нього належати.

„Коли хтось каже: сумління не докоряє мені нічим”, то св. Василій зауважує: „Таке трапляється і у хворобах тіла. Бо є багато недуг, яких хворі не відчувають, але все ж таки більше довіряють рішенням лікарів, ніж своїй некомпетентності. Те саме і у хворобах душі: хоча хтось несвідомий гріха, закидів собі не робить, то все ж таки більше повинен повірити тим, які можуть краще добачити в тому, що його стосується” (К. Пр. 301).

Реколекції мають також за ціль формування і духовний зріст людини, шляхом систематичного проповідування і духовних практик.

Ченці василіяни проводять реколекції, як для духовних осіб, так і для мирян.

Реколекції тривають, зазвичай, від трьох до п’яти днів і проводяться перед важливими святами церковного року (Різдво ГНІХ, Воскресіння Христове), або перед урочистим прийняттям деяких святих тайн (Священство). Також реколекції проводять як періодичну духовну віднову.


Відповідальний за проведення реколекцій -

КООРДИНАТОР МІСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОВІНЦІЇ


Високопреподобний Отець Тарас Іванина ЧСВВ

 

Контактна інформація:

Впр. о. Тарас Іванина ЧСВВ

Тел. моб.: (+38) 067-685-83-81

Монастир Благовіщення Пресвятої Богородиці

с. Бороняво

вул. Монастирська, 36

Хустський р-н.

Закарпатська обл.


 
@Mail.ru