Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


Празник Св. Йосифа у ВІФБС-2
Празник Святого Йосифа...
Празник Св. Йосифа у В...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Головна ПУБЛІКАЦІЇ РІК БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ - 2015 Відпусти з нагоди Року богопосвяченого життя
Відпусти з нагоди Року богопосвяченого життя PDF Друк e-mail
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ - 2015
Вівторок, 02 грудня 2014, 21:05

alt

У Ватикані оприлюднено декрет Апостольської Пенітенціарії про відпусти, які Папа Франциск вирішив уділити з нагоди Року богопосвяченого життя для «оновлення чернечих інститутів» та щоб надати вірним в усьому світі нагоду для «скріплення віри, надії та любові».

Згідно з документом, повний відпуст за звичних передумов (сповіді, причастя та молитви в наміренні Святішого Отця), від 30 листопада 2014 р. до 2 лютого 2016 р. зможе отримати кожен член чернечих інституцій та інші вірні, щоразу, коли братимуть участь в міжнародних зустрічах та богослуженнях у Римі, передбачених в програмі Року богопосвяченого життя, приготованою Конгрегацією Інститутів богопосвяченого життя та Товариств апостольського життя, провівши пригожий час в побожних роздумуваннях, завершених проказуванням молитви «Отче наш», визнанням віри і молитвою до Пречистої Діви Марії.

У місцевих Церквах такий відпуст можна осягнути, відвідуючи у дні, присвячені богопосвяченому життю чи відзначенню Року богопосвяченого життя, катедральний собор чи інше місце, призначене ординарієм або монастирську церкву чи каплицю, прилюдно помолившись Літургію Годин або ж провівши відповідний час в побожних роздумуваннях, завершених проказуванням молитви «Отче наш», визнанням віри і молитвою до Пречистої Діви Марії.

Члени чернечих інституцій, які з огляду на хворобу чи інші важливі причини не матимуть змоги відвідати згадані місця, можуть отримати повний відпуст, з глибоким прагненням здійснюючи духовне паломництво, жертвуючи милосердному Богові недуги й труднощі свого життя.

Щоб полегшити доступ до цих благодатей, Апостольська Пенітенціарія закликає всіх, хто наділений повноваженням сповідати, з великою готовністю та великодушністю уділяти це Святе Таїнство, а також відвідувати хворих зі Святим Причастям.

Джерело: uk.radiovaticana.va

 

 
@Mail.ru