Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


Вознесіння Господнє в Імстичівському монастирі-12
Празник Вознесіння Гос...
Вознесіння Господнє в ...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Головна ПУБЛІКАЦІЇ РІК БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ - 2015 Відео-послання Святішого Отця Франциска
Відео-послання Святішого Отця Франциска PDF Друк e-mail
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ - 2015
Вівторок, 02 грудня 2014, 20:52

alt

Відео-послання Святішого Отця Франциска під час молитовних чувань в Базиліці Санта-Марія-Маджоре з нагоди відкриття Року богопосвяченого життя.

Дорогі брати і сестри, хоча я знаходжуся далеко тілом, з причини мого служіння Вселенській Церкві, але відчуваю себе тісно поєднаним з усіма богопосвяченими особами на початку цього Року, який я бажав присвятити богопосвяченому життю.

Щиро вітаю всіх членів Конгрегації Інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя, і всіх присутніх в Базиліці Санта-Марія-Маджоре, під ніжним зором Пресвятої Богородиці Salus Populi Romani, на цій молитві. Разом із вами вітаю також всіх богопосвячених осіб, які живуть і працюють у світі.

З цієї причини моїми першими словами є слова вдячності Господеві за цінний дар богопосвяченого життя в Церкві і в світі. Цей Рік Богопосвяченого Життя нехай буде доброю нагодою для того, щоб члени Божого люду дякували Господеві, від якого походить всяке добро, за дар богопосвяченого життя, оцінюючи його у відповідний спосіб. А вам, дорогі брати і сестри, що посвятили себе, рівно ж лине моя вдячність за те, що ви є і робите в Церкві та в світі: нехай цей рік буде «добрим часом», щоб святкувати з усією Церквою дар вашого покликання і щоб оживити вашу пророчу місію.

Ще раз повторюся: «Розбудіть світ! Розбудіть світ! ». Як?».

Покладіть Христа у центр вашого існування. Нехай остаточною нормою вашого життя буде «слідування за Христом, як вчить Євангеліє» (Perfectae caritatis, 2), бо богопосвячене життя по своїй суті складається з особистого єднання з Христом. Шукайте, дорогі богопосвячені особи, Христа постійно, шукайте його Обличчя, нехай Він займе центр вашого життя, щоб таким чином ви були перемінені в «живу пам’ятку життя і діянь Ісуса, як втіленого Слова до Отця і до братів» (БЖ, 22). Як і апостол Павло, дозволяйте Йому здобути себе, приймаючи Його почуття і Його спосіб життя (пор. ibid., 18); дозвольте Його руці торкатися вас, Його голосу провадити вас, а Його благодаті підтримувати вас (пор. ibid., 40).

Це не просто дозволяти торкнутися Його руці, дати вести себе Його голосові й бути підтриманим Його благодаттю.

З Христом, завжди починаючи з Євангелія! Прийміть це як спосіб життя і впровадьте Євангеліє у щоденні жести, в простоті та в послідовності, щоб таким чином здолати спокусу перетворення його на ідеологію. А Євангеліє збереже «молодим» ваше життя та місію і вчинить їх дієвими і привабливими. Нехай Євангеліє буде твердою основою для подальшого простування з відвагою. Ви покликані бути «живим тлумаченням» Євангелія. Тож нехай, дорогі богопосвячені особи, Євангеліє буде фундаментом і основним вказівником вашого життя і місії.

Вийдіть із вашого гнізда на периферію людей сьогодення. Для цього, дозвольте собі зустрітися з Христом. Зустріч з Ним буде штовхати вас на зустріч з іншими і приведе вас до найбільш нужденних і найбідніших. Ви дійдете до периферії, де чекають на світло Євангелія (пор. Evangelii gaudium, 20). Проводьте життя на периферії. Це вимагатиме від вас

• пильності, щоб відкрити новизну Духа,

• ясності, щоб визнати складність нових меж;

• розсудливості, щоб визначити обмеження і спосіб адекватного поступування; і

• занурення в реальність, «торкаючись плоті страждаючого Христа в народі» (ibid., 24).

Дорогі брати і сестри: перед вами постають різні виклики, але вони з’являються, щоб їх долати. «Будьмо реалістами, не втрачаючи радості, хоробрості й заангажування, сповненого надіями! Не дозвольмо забрати в нас місіонерську силу! » (ibid., 109).

Марія, жінка в спогляданні таємниці Бога в світі і в історії, жінка пильна, яка готова допомогти іншим (пор. Лк 1, 39) і тому вона ідеал для наслідування кожного учня-місіонера, тож нехай вона супроводжує нас у цьому Році богопосвяченого життя своїм материнським поглядом.

Всім Вам учасникам молитви чування в Санта-Марія-Маджоре і всім богопосвяченим особам з серця уділяю Благословення і ласкаво прошу вас також молитися за мене.

Нехай Господь благословить вас, а Пресв. Богородиця вас береже.

Субота, 29.11.2014

Джерело: w2.vatican.va

osbm.info

Переклад о. Йоанікія Чверенчука, ЧСВВ

 

 
@Mail.ru