Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


Відпустові святкування-7
Празник Вознесіння Гос...
Відпустові святкування...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Головна
1

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя.

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа.

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя. ...

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ) ...

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа. ...

Великопосні реколекції в парафії при Малоберезнянському монастирі
НОВИНИ - Останні новини
Понеділок, 02 березня 2015, 15:09

alt

З 22 лютого по 1 березня 2015 р., в парафії при Малоберезнянському монастирі Отців Василіян, проводились Великопосні реколекції, під час яких духовні науки виголосив о. Тарас Тижник ЧСВВ, з Монастиря Св. Василія Великого у Києві.

 
Покаяння – сповідь
ПУБЛІКАЦІЇ - ВАСИЛІЯНСЬКА ДУХОВНІСТЬ
П'ятниця, 27 лютого 2015, 20:45

alt

Визнання власних гріхів необхідне для духовного розвитку. Християнин, прагнучи очиститися від усякого зла, повинен якнайчастіше ділитися своїми слабкостями з тими, які розуміють духовне життя. Святий Василій Великий пише: «Не першому ж зустрічному люди повідомляють про свої хвороби, а лише досвідченим лікарям. Так само про гріхи потрібно розповідати тим, хто має здібності їх оздоровлювати».

 
Святий Василій Великий про піст
ПУБЛІКАЦІЇ - ДУХОВНІСТЬ
П'ятниця, 27 лютого 2015, 17:13

alt

Піст потрібно починати не пригнобленими, але веселими, як це годиться святим. На боягуза не вкладаємо вінця й ніхто малодушний не здобуває лаврів перемоги. Не сумуй, коли тебе лікують! Це глупота – не тішитися здоровʼям душі та показувати, що нам більше ходить про розкоші тіла, ніж про добро душі! Тішся, що лікар подав тобі успішний лік, який усуває гріх.

 
Реколекції в Провінції Святого Миколая
НОВИНИ - Останні новини
П'ятниця, 27 лютого 2015, 12:21

alt

З 23 по 27 лютого 2015 р., в осідку Провінції Святого Миколая проводились щорічні василіянські реколекції, під проводом отця Тараса Тижника ЧСВВ, з Київського монастиря Отців Василіян.

 
Зустріч настоятелів у Брюховичах
НОВИНИ - Останні новини
Вівторок, 24 лютого 2015, 22:28

alt

20 лютого 2015 року у Василіянському Інституті Філософсько-Богословських студій ім. Велямина Рутського відбулась зустріч настоятелів Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні. Серед присутніх був також Протоігумен Провінції Святого Миколая о. Павло Райчинець, ЧСВВ.

 
Свято Богопосвячених осіб в Мукачеві
НОВИНИ - Останні новини
Понеділок, 16 лютого 2015, 22:35

alt

15 лютого 2015 р., на празник Стрітення Господнього, яке є Днем богопосвячених осіб, Преосвященний Владика Мілан Шашік, Єпарх Мукачівський, відслужив Архієрейську Божественну Літургію в монастирі сестер Чину Святого Василія Великого в м. Мукачеві, у співслужінні з Отцями Василіянами та єпархіальним духовенством.

 
Виленська обнова чернечого життя (1607-1609)
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК СВ. ЙОСАФАТА І МИТР. Й. РУТСЬКОГО
Понеділок, 16 лютого 2015, 20:24

alt

Божим благословенням, молитвою Церкви і народу Божого, василіянська виленська чернеча обнова постала, скріпилась і зросла волею й дією двох людей, яким імення: Йосафат і Йосиф, у мирі – Кунцевич і Рутський. У неї вони вклали як основний фонд: Йосафат – елементи східного чернецтва молитви, покути, богослужби, покори і скромності; Йосиф – науку-знання, зразки і приклади інших Чинів, ініціативу і пробоєву волю провідника.

 
Аспект майбутності в богопосвяченому житті
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ - 2015
Понеділок, 16 лютого 2015, 17:58

alt

Поняття майбутності закладене вже в самій сутності богопосвяченого життя. Це його есхатологічний вимір. Справжня богопосвячена особа за самою своєю природою – це майбутність вже тут і тепер:

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 72
@Mail.ru