Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


Вознесіння Господнє в Імстичівському монастирі-11
Празник Вознесіння Гос...
Вознесіння Господнє в ...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Головна
1

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя.

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа.

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя. ...

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ) ...

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа. ...

Вшанування Блаженного Священномученика Теодора Ромжі в с. Іванівці
НОВИНИ - Останні новини
Понеділок, 27 жовтня 2014, 13:03

alt

В Неділю Царя Христа, 26 жовтня 2014 р., парафіяни Василіянського храму, що у Малому Березному, відбули паломництво, присвячене Блаженному Священномученику Теодору Ромжі, відвідавши місце поблизу с. Іванівці (Мукачівський район), де у 1947 р. було скоєно замах на його життя та взяли участь в Архієрейській Божественній Літургії в місцевій церкві, а також приклонилися перед Чудотворною Іконою Божої Матері в Мукачівському монастирі.

 
Посвячення монастирського комплексу в Улашківській обителі
НОВИНИ - Останні новини
Четвер, 23 жовтня 2014, 10:05

alt

22 жовтня 2014 р., у Василіянській обителі Різдва Матері Божої в с. Улашківці (Тернопільська обл.), відбулося посвячення новозбудованого монастирського комплексу, яке довершив Канонік Папської Римської Базиліки Santa Maria Maggiore, Преосвященний Владика Іриней Білик ЧСВВ, за участю Отців Василіян, єпархіяльних священиків, жертводавців, гостей та парафіян.

 
Вшанування померлих ченців Провінції Святого Миколая
НОВИНИ - Останні новини
Середа, 22 жовтня 2014, 21:26

alt

21 жовтня 2014 р., в рамках святкування 25-ліття виходу з Підпілля Греко-Католицької Церкви, у Провінції Святого Миколая в Україні, відбулося вшанування померлих ченців-василіян, похованих на поодиноких могилах у Великоберезнянському, Свалявському та Воловецькому районах, Закарпатської області.

 
Помʼяник Провінції Святого Миколая ЧСВВ в Україні
ІНФОРМАЦІЇ - Повідомлення
Середа, 15 жовтня 2014, 13:11

alt

В рамках святкування 25-ліття виходу з підпілля Української Греко-Католицької Церкви, запрошуємо ознайомитися з біографіями Ченців Василіянської Провінції Святого Миколая в Україні, які зазнали підпілля УГКЦ, а також з місцями їхнього поховання, у розділі ПОМʼЯНИК ПРОВІНЦІЇ на нашому сайті.

 
Благословення бійців із зони АТО в Ужгороді
НОВИНИ - Останні новини
Середа, 15 жовтня 2014, 08:27

alt

В неділю, 12 жовтня 2014 р., Протоігумен Провінції Святого Миколая о. Павло Райчинець ЧСВВ, очолив Божественну Літургію (українською мовою) в Греко-католицькому кафедральному соборі у м. Ужгороді, після якої поблагословив присутніх на богослужінні бійців із зони АТО.

 
Свято Покрови Пресвятої Богородиці у Крехівському монастирі
НОВИНИ - Останні новини
Вівторок, 14 жовтня 2014, 19:39

alt

14 жовтня 2014 р., у Крехівському монастирі Отців Василіян (Жовківський р-н., Львівська обл.), відбулося святкування празника Покрови Пресвятої Богородиці та освячення вівтаря Святого Миколая у трапезній церкві.

 
Провінційні збори у Малоберезнянському монастрі
НОВИНИ - Останні новини
Понеділок, 13 жовтня 2014, 19:34

alt

13 жовтня 2014 р., напередодні празника Покрови Пресвятої Богородиці, відбулися Провінційні збори у Малоберезнянському монастирі, під час яких Отці і Брати Провінції Святого Миколая в Україні, зустрілися для участі у духовній конференції та обговорення поточних справ.

 
Подяка військових за молитовну та матеріальну підтримку
НОВИНИ - Останні новини
Неділя, 12 жовтня 2014, 22:39

alt

12 жовтня 2014 р., до монастирського храму Отців Василіян в Малому Березному, завітав гість з військової частини в/ч В0124 військовослужбовець Петро Маркевич. Його командування доручило йому виразити подяку усім місцевим жертводавцям за підтримку їхніх військових у цей складний час для нашої Держави.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 72
@Mail.ru