Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


Паломництво до Риму-21
Паломництво до Риму «С...
Паломництво до Риму-21...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Головна
1

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя.

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа.

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя. ...

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ) ...

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа. ...

Віленський період в житті Священномученика Йосафата Кунцевича
ПУБЛІКАЦІЇ - ІСТОРІЯ
Написав о. Павло Кречун ЧСВВ   
Понеділок, 24 листопада 2014, 09:29

alt

Доповідь, виголошена о. д-р Павлом М. Кречуном, ЧСВВ, 8 листопада 2014 р., у м. Вільнюсі (Литва), під час Міжнародної наукової конференції «Чин Святого Василія Великого Із Народу – Народові», присвяченої 500-му Ювілею Церкви Пресвятої Тройці у Вільнюсі.

 
«О Боже сил, навідайсь до пагінця, що Твоя правиця посадила»
ПУБЛІКАЦІЇ - ЦЕРКВА
Неділя, 23 листопада 2014, 01:27

alt

Думки з нагоди ювілею Виходу з Підпілля нашої Церкви

Уже 25 років відродження після 40 років занепаду; хоч занепадом це можна назвати відносно, бо щось занепадало, а щось зароджувалося і зростало у Підпіллі. Християнський письменник Тертуліян у ІІІ ст. сказав: «Кров мучеників – насіння християн». Таки-так, бо ж Христос сказав був: «Пшеничне зерно, коли не впаде на землю і не завмре, залишиться саме-одне; коли ж завмре, то рясний плід принесе» (Ів. 12, 24).

 
Діяльність Василіян у ХVII-XVIII: Душпастирська праця
ПУБЛІКАЦІЇ - ІСТОРІЯ
Четвер, 20 листопада 2014, 14:39

alt

Позамонастирська діяльність для східного монашества звичайно була не знана. Вся увага ченців була спрямована на власну аскезу, яка не брала до уваги ні виховних, ні душпастирських потреб. Навіть священиків між ними було мало – скільки було їм потрібно для духовної обслуги самих монастирів.

 
Святкування 25-ліття виходу з Підпілля у Мукачівському монастирі
НОВИНИ - Останні новини
Неділя, 16 листопада 2014, 21:27

alt

16 листопада 2014 р., в Мукачівському монастирі Отців Василіян, відзначили 25-ту річницю Виходу з підпілля Греко-католицької Церкви в Україні.

 
ХІ міжнародна наукова конференція у Вільнюсі
НОВИНИ - Останні новини
Четвер, 13 листопада 2014, 10:59

alt

8 листопада 2014 р., розпочалася ХІ міжнародна наукова конференція, присвячена 500-літньому ювілею існування монастиря Пресвятої Тройці у Вільнюсі.

 
Святкова Божественна Літургія в Монастирі Святого Йосафата у Вільнюсі
НОВИНИ - Останні новини
Неділя, 09 листопада 2014, 22:07

alt

9 листопада 2014 р., у Василіянському монастирі Святого Йосафата у Вільнюсі (Литва), в рамках ХІ Міжнародної наукової конференції «Чин Святого Василія Великого: Освітня діяльність» та з нагоди празника Святого священномученика Йосафата, відбулася святкова Божественна Літургія, яку очолив Апостольський візитатор для греко-католиків Білорусі, Архимандрит Сергій Гаєк, у співслужінні з Отцями Василіянами на чолі з Протоігуменами: о. Пантелеймоном Саламахою ЧСВВ (Провінція Найсвятішого Спасителя в Україні) та о. Павлом Райчинцем ЧСВВ (Провінція Святого Миколая в Україні).

 
Похорон Владики Софрона Мудрого ЧСВВ
НОВИНИ - Останні новини
Понеділок, 03 листопада 2014, 10:01

alt

2 листопада 2014 р., у м. Івано-Франківську, в Катедральному храмі Воскресіння Христового, відбувся похорон Владики Софрона Мудрого ЧСВВ, який відійшов до вічності 31 жовтня, на 91-му році життя, 66-му чернечого покликання, 56-му священнослужіння, 19-му єпископського служіння.

 
Вшанування померлих ченців-василіян в Малоберезнянському монастирі
НОВИНИ - Останні новини
Субота, 01 листопада 2014, 18:10

alt

1 листопада 2014 р., в Малоберезнянському монастирі молитовно вшанували померлих ченців-василіян, які поховані на монашому цвинтарі, а також усіх усопших Отців і Братів Провінції Святого Миколая в Україні.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 72
@Mail.ru