Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


Крехівський відпуст-52
Празник Св. Миколая у ...
Крехівський відпуст-52...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Головна
1

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя.

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа.

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя. ...

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ) ...

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа. ...

Генеральна Канонічна Візитація
НОВИНИ - Останні новини
Понеділок, 15 грудня 2014, 19:23

alt

16-20 грудня 2014 р., у Провінції Святого Миколая в Україні, відбудеться Генеральна Канонічна Візитація, яку проводитиме Протоархимандрит Василіянського Чину Святого Йосафата, Всесвітліший Отець Ґенезій Віомар, у супроводі Головного Радника та Секретаря, Впр. о. Єфрема Кончака ЧСВВ.

 
Храмовий празник Святого Апостола Андрія Первозванного у Львові
НОВИНИ - Останні новини
Неділя, 14 грудня 2014, 08:59

alt

13 грудня 2014 р., у Василіянському храмі Святого Апостола Андрія Первозванного в місті Львові, відбулася святкова Божественна Літургія з нагоди храмового празника, яку очолив Протоігумен Провінції Святого Миколая в Україні, Отець Павло Райчинець ЧСВВ.

 
Молитовне чування за перемогу добра в Україні з нагоди 25-ї річниці здобуття свободи УГКЦ
МУЛЬТИМЕДІЯ - Відео
Четвер, 11 грудня 2014, 12:19

alt

10 грудня 2014 р., в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ в Києві, відбулося молитовне чування за перемогу добра в Україні з нагоди 25-ї річниці здобуття свободи УГКЦ, за участю папського легата кардинала Кристофа Шенборна, Архиєпископа Відня та Ординарія для вірних візантійського обряду в Австрії.

 
Візит Протоігумена Провінції Святого Миколая до Пряшева (Словаччина)
НОВИНИ - Останні новини
Неділя, 07 грудня 2014, 23:35

alt

6-7 грудня 2014 р., Протоігумен Провінції Святого Миколая, отець Павло Райчинець ЧСВВ, відвідав Осідок Василіянської Провінції Святих Кирила і Меторія в Словаччині, який розташований у місті Пряшеві, зустрівшись з Протоігуменом Словацької Провінції, отцем Методієм Біланчиком ЧСВВ.

 
Потрійні урочистості у Боронявській обителі
НОВИНИ - Останні новини
Четвер, 04 грудня 2014, 21:42

alt

4 грудня 2014 р., у празник Введення в храм Пресвятої Богородиці, для Боронявського монастиря оо. Василіян відбулася подія з потрійним значенням. Сьогодні наша обитель святкує престольний празник підвального храму. Також сьогодні минає 56 років від дня мученицької смерті останнього ігумена Боронявського монастиря перед його ліквідацією у 1948 р. о. Йосифа Завадяка, ЧСВВ. Нинішнім Євхаристійним Богослужінням Боронявський монастир розпочинає також святкувати 25-ліття виходу Греко-католицької Церкви з підпілля, що є на сьогодні дуже важливим.

 
Провінційні збори в Малоберезнянському монастирі
НОВИНИ - Останні новини
Вівторок, 02 грудня 2014, 18:26

alt

2 грудня 2014 р., в осідку Василіянської Провінції Святого Миколая в Україні, відбулися чергові Провінційні збори, які провів Протоігумен отець Павло Райчинець ЧСВВ, за участю Настоятелів та ченців з Боронявського, Імстичівського, Малоберезнянського та Мукачівського монастирів.

 
Святкування 25-ліття виходу з підпілля в Малоберезнянському монастирі
НОВИНИ - Останні новини
Неділя, 30 листопада 2014, 13:26

alt

30 листопада 2014 р., в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян, була відслужена святкова Божественна Літургія, з нагоди 25-ої річниці виходу з підпілля Української Греко-Католицької Церкви.

 
Празник святого священномученика Йосафата у Бороняві
НОВИНИ - Останні новини
Вівторок, 25 листопада 2014, 18:02

alt

Традиційно у нашому монастирі, празнику св. Йосафата передує триденне набожество присвячене життєвому подвигу цього святого. Цього року його провів настоятель Боронявського монастиря оо. Василіян о. Тарас Іванина, ЧСВВ.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 72
@Mail.ru