Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


Хресна Дорога 22 червня 2013 р.-14
Хресна дорога перед пр...
Хресна Дорога 22 червн...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Головна
1

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя.

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа.

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя. ...

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ) ...

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа. ...

Святий Йосафат Кунцевич
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК СВ. ЙОСАФАТА І МИТР. Й. РУТСЬКОГО
Вівторок, 27 січня 2015, 18:00

alt

Св. Йосафат Кунцевич народився 1580 року у Володимирі-Волинському, отримавши хресне імʼя Іван. Його батько Гавриїл бажав, щоб син в майбутньому став купцем, тому вислав його на науку до Вільна. Однак ще в дитинстві юнак, молячись перед Христовим Розпʼяттям в церкві, отримав з нього до свого серця чудодійну іскру, яка на все життя запалила його безмежною любовʼю до Бога і Церкви.

 
Рік Святого Йосафата і Митрополита Й. Рутського
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК СВ. ЙОСАФАТА І МИТР. Й. РУТСЬКОГО
Вівторок, 27 січня 2015, 17:52

alt

В рамках підготовки до ювілею 400-ліття заснування Василіянського Чину Святого Йосафата, 2015 рік присвячений Святому Йосафату та Митрополиту Й. Рутському.

 
Молитва за єдність Церкви та «український Маріуполь»
ПУБЛІКАЦІЇ - ЦЕРКВА
Неділя, 25 січня 2015, 21:42

alt

24 січня 2015 року в рамках Тижня молитви за єдність християн відбувся міжконфесійний Молебень у храмі Святого Василія Великого УГКЦ.

 
Онлайн-трансляція молитви за єдність християн з храму св. Василія Великого
П'ятниця, 23 січня 2015, 00:00

 

 

У суботу, 24 січня 2015 р., о 18.00 у межах Тижня молитви за єдність християн відбудеться міжконфесійний Молебень у храмі Святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви за адресою: м. Київ, Вознесенський узвіз, 7 (біля Львівської площі).

 
Празник Святого Василія Великого у Києві
НОВИНИ - Останні новини
Четвер, 15 січня 2015, 19:25

alt

14 січня 2015 р., у храмі св. Василія Великого, Блаженніший Святослав (Шевчук) очолив Архиєрейську Літургію з нагоди храмового свята. До київського монастиря Чину Святого Василія Великого, який сьогодні святкує день свого покровителя, з’їхалися ченці з усієї України та з-за кордону. Спільно з Блаженнішим Святославом Літургію служив Архиєпископ Томан Едвард (Галліксон), Папський нунцій в Україні, а також Владика Богдан (Дзюрах), адміністратор Патріаршої Курії УГКЦ та секретар Синоду Єпископів.

 
Торжество Святого Василія Великого у Боронявській обителі
НОВИНИ - Останні новини
Четвер, 15 січня 2015, 19:20

alt

14 січня Східна Церква святкує празник Найменування Господа Нашого Ісуса Христа, а також пам’ять святого Отця нашого Василія Великого, архиєпископа Кесарії Кападокійської.

Для Боронявського монастиря оо. Василіян, як зрештою і для кожної василіянської обителі, цей день особливий, адже в цей день ми вшановуємо нашого Патріарха і зачинателя спільного монашого життя Св. Василія. Простіше кажучи, ми святкуємо небесне народження нашого духовного Батька.

 
Архиєрейська Божестенна Літургія у храмі Св. Василія Великого в м. Києві
МУЛЬТИМЕДІЯ - Відео
Середа, 14 січня 2015, 10:56

 

Трансляція Архиєрейської Божестенної Літургії з храму Василія Великого м. Києва. Очолив богослужіння та виголосив проповідь Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ. Перед трансляцією пропонуємо Вашій увазі сюжет про Свято Господнього Обрізання і день пам'яті св. Василія Великого.

 
Духовна віднова в Імстичівському монастирі
НОВИНИ - Останні новини
Середа, 14 січня 2015, 10:19

alt

13 січня 2015 р., напередодні празника Найменування Господа Нашого Ісуса Христа, та Святого Василія Великого, Отці та Брати Боронявського та Імстичівського монастирів, спільно провели день духовної віднови в Імстичеві. Духовні науки провів о. Михайло Станко, ЧСВВ, Настоятель вже згадуваного Імстичівського монастиря.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 72
@Mail.ru