Рік Св. Йосафата - 2015

Рік богопосвяченого життя

Помʼяник Провінції

Управа Провінції

Монастирі Провінції

Історія ЧСВВ

Рік Св. Василія Великого

Випадкове фото з галереї


Настоятель зустрічає Владик при вході до каплиці
Посвячення монастирськ...
Настоятель зустрічає В...

Нам подобається...

Книжкові видання

Адреса Осідку Провінції

Подивитися на Яндекс.Картах

с. Малий Березний

вул. Центральна, 156

Великоберезнянський р-н.

Закарпатська обл. 89040, УКРАЇНА

Тел. (03135) 31-414

Тел./факс: (03135) 31-413

Ел. пошта: osbm.s.n@i.ua

 

Опитування

Чи подобається Вам сайт?
 

ВхідОстанні коментарі

Поділитися посиланням!

FacebookRSS Feed
Головна
1

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя.

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа.

Празник Благовіщення у Боронявському монастирі

7 квітня 2015 р., в Монастирі Отців Василіян у Бороняві, Преосвященний Владика Ніл (Лущак) ЧБМ (Єпископ-помічник Мукачівської Греко-Католицької Єпархії), очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, під час якого ця Василіянська обитель відзначила 230 років Боронявської Чудотворної Ікони Божої Матері та Рік богопосвяченого життя. ...

Квітна неділя в Мукачівському монастирі

Святкова Божественна Літургія, яку очолив Настоятель отець Веніамин Довганич ЧСВВ, та благословення галузок, в Мукачівському монастирі Отців Василіян, у Квітну неділю, 5 квітня 2015р. (ФОТОРЕПОРТАЖ) ...

Квітна неділя в Малоберезнянському монастирі

5 квітня 2015 р., у Квітну неділю, Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у храмі Малоберезнянського монастиря та звершив благословення галузок, якими в цей день, як знаменом перемоги, християни вітають свого Царя-Христа. ...

Герб Року богопосвяченого життя
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ - 2015
П'ятниця, 13 лютого 2015, 20:59

 

alt

 

Логотип Року Богопосвяченого життя показує основні цінності такої форми життя і підкреслює «постійну дію Святого Духа, який упродовж віків примножує багатства, які йдуть з практики євангельських рад через численні харизми» (БЖ, 5).

 
Зібрання Ченців Василіян Провінції Святого Миколая
НОВИНИ - Останні новини
Вівторок, 10 лютого 2015, 21:52

alt

10 лютого 2015 р., в Малоберезнянському монастирі відбулося зібрання Отців і Братів Василіян Провінції Святого Миколая в Україні.

 
Реколекції з нагоди року богопосвяченого життя: 1-4 науки.
МУЛЬТИМЕДІЯ - Відео
Вівторок, 10 лютого 2015, 09:10

ПЕРША НАУКА

 

9 лютого 2015 р. Б. у храмі Святого Онуфрія Отців Василіян у Львові, розпочались реколекції з нагоди року богопосвяченого життя. Провідник духовних вправ – о. Корнилій Яремак, ЧСВВ.

 
Звернення до священиків про душпастирство в умовах війни
ПУБЛІКАЦІЇ - ЦЕРКВА
Неділя, 08 лютого 2015, 13:06

alt

Звернення Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, до священиків про душпастирство в умовах війни

Дорогі співбрати у Христовому священстві!

Протягом останнього року в душпастирській практиці перед нами часто постають виклики і запитання, з якими ми досі не мали справи: масові смерті активістів на Майдані, війна на Сході України, атмосфера тривоги, непевності та страху, а відтак – симптоми депресії і зневіри в суспільстві. Проте водночас простежуємо в українському народі потужне автентичне пробудження людського духу і солідарності, бажання працювати заради загального добра, вияви гідної подиву самоорганізації та жертовності.

 
Проповідь Святішого Отця з нагоди Стрітення Господнього та ХІХ Міжнародного дня богопосвяченого життя
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ - 2015
Неділя, 08 лютого 2015, 13:03

alt

Очима нашого серця ми споглядаємо ікону Божої Матері Марії, яка йде з Немовлям Ісусом на руках. Вона приносить Його у храм, представляє Його людям, щоб Він міг зустрітися зі своїм народом.

 
Папа до богопосвячених осіб: Євангельська радість є плодом послуху
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ - 2015
Вівторок, 03 лютого 2015, 10:28

alt

Оновлення богопосвяченого життя відбувається через послух і через здатність прислухатися до старших. Таку думку в світлі євангельської розповіді про жертвування Ісуса у храмі висловив Папа Франциск, проповідуючи під час Святої Меси з нагоди ХІХ Дня богопосвяченого життя, яку він очолив 2 лютого 2015 р., в урочистість Стрітення Господнього, в базиліці Святого Петра у Ватикані.

 
День Богопосвяченого життя у Василіянській обителі в Римі
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ - 2015
Вівторок, 03 лютого 2015, 10:02

alt

1 лютого 2015 р., в навечір’я празника Стрітення Господнього за григоріанським календарем, у Римській василіянській обителі відбулася зустріч богопосвячених осіб різних чернечих спільнот нашої Церкви, які виконують свої служіння у місті Римі.

 
Митрополит Йосиф В. Рутський
ПУБЛІКАЦІЇ - РІК СВ. ЙОСАФАТА І МИТР. Й. РУТСЬКОГО
Вівторок, 27 січня 2015, 18:19

alt

Іван Велямин народився в с. Рута, недалеко Новгородка на Білій Русі, в 1574 році. Його батько Фелікс Велямин походив з Московщини, звідки переїхав на Білорусь, уникаючи переслідувань від Івана Грозного і там, отримав від польського короля Зиґмунда-Августа хутір Рута. З того часу, родина Веляминів почала додавати до свого прізвища нове: Рутські.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 72
@Mail.ru